ARADIĞINIZ HİZMETİ ve ÜRÜNÜ TB-CALL CENTER FARKLILIĞI İLE BURADAN BULABİLİRSİNİZ
ne
nerede
/
VEYA DİREK ÜCRETSİZ TEL:0800 3202 118 veya 0203 5199 118 SORARAK ULAŞABİLİRSİNİZ
Çağrı Merkezi

ÇAGRI MERKEZI HIZMETLERIMIZ


Halkimizin sosyal Ihtiyaç ve beklentileri dogrultusunda TBCAS ltd olarak sizlere özel hizmetler gelistirip, yeni projelerinizi hayata geçiriyor, Ileri teknolojik uygulamalarimiz ile hizli ve esnek çözümler olusturarak ayricalikli oldugunuzu hissettiriyoruz. Bunun için olusturdugumuz bu çagri merkezi ile ;
 
Herhangi bir hizmete veya ürüne  ihtiyaç duydugunuzda 
Çevirmene ihtiyaciniz olduğunda
Ingilizce iletisim de zorlugu çektiginiz bir kurumda
Londra’da Türk Toplumu için olusturdugumuz bu hizmetimizi çekinmeden arayabilirsiniz.

 
Cagri Merkezi Nedir? Yararlari Nedir?
Birlik ve beraberligin en onemli calismalarindan, olmaz ise olmaz olan calismalarimizdan birisidir, Cagri merkezi..!
Çagri merkezi, kurumlarin temasta olduklari kisi ve/ veya kurumlarla olan ve tüm iletisim kanallari ile gerçeklesen “Etkilesimlerini” yönettikleri, “Insan, Teknoloji, Is Süreçleri ve Stratejinin”koordineli sekilde bütünlestirildigi “Iletisim Yönetim Sistemlerini” ifade eder.
Çagri merkezleri ilk olarak 1960'larin sonlarinda istek ve sikayet iletme araci olarak ortaya çikmistir. ABD'de "ücretsiz hatlar" birçok sirket tarafindan devreye alinarak, bir hizmet statüsü olarak sunulmustur. 1970'lerin basinda Continental Havayollari ilk ACD (Automatic Call Distributor – Otomatik Çagri Dagitimcisi) kullanmistir. Müsteriler ile temas etmek, onlari hissetmek ve müsteri memnuniyeti saglamak için en ideal platformu sunan çagri merkezleri bugün kurumsal müsterilerinin markalari için kritik bir rol üstlenmektedir.
Birkaç arastirmadan örnek vermek gerekirse,
·         Amerika'daki tüketicilerin %92'si kafalarindaki sirket imajlarini o sirketin çagri merkezleri ile yasadiklari deneyimlere göre belirlemektedir (Kaynak: Purdue University)
·         Müsteri bagimliligindaki %5'lik bir artis karliligi %25 ila % 80 arttirabilir (Kaynak: Harvard Business School).
·         Ankete katilan tüketicilerin %86'si müsteri temsilcisi ile yapilan görüsme negatif ise o firmayi kullanmaktan vazgeçtigini söylemistir (Kaynak: Kelly Services and Purdue University).
Öyle ise, kurumlarin ajandasinda müsteri iliskileri yönetiminden kritik ne olabilir?
 
Müsteri iliskileri yönetiminin alt basliklarini söyle özetlemek mümkün;
·         Müsteriyi tanimak ve seçmek,
·         Müsteri ihtiyaçlarini ve beklentilerini anlamak,
·         Müsteriyi hissetmek ve geri besleme alabilmek,
·         Müsterinin sadakatini ve karliligini koruyabilmek,
·         Müsteri, sirket ve markasi arasinda duygusal bir bag kurabilmek...
Bugün müsteri odaklilik ve iletisimden bahsettigimizde aslinda strateji, insan kaynagi ve teknolojiyi optimumda harmanlayarak yukaridaki süreçleri basariyla yönetmekten bahsediyoruz.
Basarinin sirri ise, yeni eko sistemde müsteri iliskilerini yönetmeye çalismaktan önce, müsterilerin markalar ve dolayisiyla bizler ile nasil bir etkilesim içinde yasadigini anlayabilmekten geçiyor. Müsteriler, her etkilesim sirasinda, kurumun bekledigi veya beklemedigi algilar ortaya çikaran bir deneyim yasar. Bu deneyim bir defalik bir etkinlik veya bir zaman dilimi içinde elde edilen bir dizi deneyim de olabilir. Deneyimlerde rasyonel ve duygusal ögeler bulunur ve deneyimler bes duyuyu gerektirebilir. Sirketler sürekli gelisimi saglamak için müsteriye yasatilan gerçek deneyimi analiz etmelidir. 3 asamada yapilacak bu analizde "müsteri deneyimi sürecinin öncesi, süreç ve sürecin sonrasi" ayri ayri incelenmelidir.
 

 

Faaliyetlerimiz
EGITIM & DANISMANLIGI
Turkce Danismanlik Servisi
Çağrı Merkezi
Bulgar Danışmanlık Merkezi
Romanian Danışmanlık Merkezi Londra
Muhasebe Hizmeti
Para Transferi
Marketing & Egitim TV
E-Pazaryeri
Bayim Olur musun?
TB FACE BOOK
Avrupa Türk Ticaret Birligi
Kurumsal Üye
19
Bireysel Üye
3800
Online Üye
0
Online Ziyaretci Sayısı
3
Toplam Üye
3819