ARADIĞINIZ HİZMETİ ve ÜRÜNÜ TB-CALL CENTER FARKLILIĞI İLE BURADAN BULABİLİRSİNİZ
ne
nerede
/
VEYA DİREK ÜCRETSİZ TEL:0800 3202 118 veya 0203 5199 118 SORARAK ULAŞABİLİRSİNİZ
Muhasebe Hizmeti

İngilterede ki Muhasebeciniz...


TBCAS LTD, Saygın ve ender muhasebe ve mali müşavirlik hizmeti veren bir Türk firmasıdır. İngiltere genelinde kapsamlı muhasebe hizmetleri sunan Londra’da faaliyet gösteren genç ve dinamik bir ekibiz.

Vergi mükellefi olan müşterilerimizle sıkı ve güçlü ilişkiler kurarak onlara en iyi bilgiyi ve hizmeti sunmakta kararlıyız. Edindiğimiz tecrübe ve kurduğumuz ilişkiler ile size hem kusursuz bir hizmet hem de büyümeniz için kolaylıklar sağlayabiliriz.

Bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için iletisim sayfasindan erisebilirsiniz.


ORTAKLIKLAR

İngiltere'de Ortaklık, iki veya daha fazla kişinin aralarındaki bir anlaşmaya dayanarak bir işletmenin yönetimini, riskleri gider, kar ve yükümlülükleri paylaştıkları bir şirket şeklidir. İngiliz vatandaşı olmayanların da katılabildiği Ortaklıklar, Adi Ortaklık (Ordinary Partnership) ve Sınırlı Sorumlu Ortaklık ( Limited Liability Partnership: LLP) olmak üzere iki çeşittir.

ADİ ORTAKLIK (Ordinary Partnership) 
 

Bağımsız Tüccar i şletmeciliğine benzemekle birlikte Adi Ortaklık (Ordinary Partnership) şirket türünde karar mekanizması, riskler, masraflar ve yükümlülükleri iki veya daha fazla kişi tarafından paylaşılmaktadır.

Her ortak kişisel olarak şirketin tüm borçlarından ortaklaşa ve zincirleme sorumlu olup diğer ortakların şirket borcunun kendilerine düşen paylarını ödemedikleri takdirde her ortak kendisine ait borca ek olarak bu borçlardan da sorumlu tutulmaktadır. Bir Ortağın çekilmesi, vefatı veya şirketin iflas durumunda, Ortaklık dağıtılmaktadır.

 

 

Adi Ortaklıkların Kuruluş İşlem Ve Yükümlülükleri 
 

Adi Ortaklıkların kuruluş işlemi ve yükümlülükleri Bağımsız Tüccar kuruluş işlemi ve yükümlülüklerinin aynısı olup, ayrıca, Ortaklıklarda, ortaklar kişisel vergi beyanına ilaveten, Ortaklık için de vergi bildirimde bulanmaları gerekmektedir.

SINIRLI SORUMLU ORTAKLIK (Limited Liability Partnership: LLP) 
 

Ortaklıkların nispeten basit olan yasal yapısının avantajını koruyarak sınırsız sorumluluk sakıncasına çözüm bulunması için 2000 yılında çıkarılan yasa ile yeni bir Sınırlı Sorumlu Ortaklık ( Limited Liability Partnership ) türü getirilmiştir. Bu Ortaklık türünde sorumluluk, ortakların ödediği veya taahhüt ettiği miktarlar ile sınırlandırılmıştır. Sınırlı Sorumlu Ortaklıkların,. LLP2 Tescil Formu Form LLP363Ready hyperlinks

Sınırlı Sorumlu Ortaklıkların (LLP) Kuruluş İşlem Ve Yükümlülükleri 


- Adi Ortaklıkların tüm kuruluş işlem ve yükümlülükleri, LLP'ler için de geçerlidir. 

- LLP'lerin Adi ortaklıklardan diğer bir farkı, Şirketler Odası'na (Companies House) kaydedilme zorunluluğudur. Doldurulacak formlar ve verilecek beyanlar:
  Ortaklığın adını, kayıtlı adresini, her ortağın adı, adresi ve doğum tarihi ile atanmış ortakları belirten bu formu indirmek için LLP2 Tescil Formu 'nu tıklayınız.
  Bir avukat veya Ortak tarafından imzalanan Uyum Beyanı (Statement of Compliance)
  Yıllık Bilanço
  Yıllık LLP363 beyan formu . Bu form için Form LLP363 bağlantısını tıklayınız . - Limitet şirketlerdeki direktörlerin yetki ve sorumluluğunda en az iki atanmış ortak Ortaklığın yönetimini üstlenmelidir. 
- Şirketler Odasına tescil ücreti: Standart ücret: £50. Baslamaktadir.

Faaliyetlerimiz
EGITIM & DANISMANLIGI
Turkce Danismanlik Servisi
Çağrı Merkezi
Bulgar Danışmanlık Merkezi
Romanian Danışmanlık Merkezi Londra
Muhasebe Hizmeti
Para Transferi
Marketing & Egitim TV
E-Pazaryeri
Bayim Olur musun?
TB FACE BOOK
Avrupa Türk Ticaret Birligi
Kurumsal Üye
19
Bireysel Üye
3800
Online Üye
0
Online Ziyaretci Sayısı
4
Toplam Üye
3819